AYSO GIDA //

Ayso Gıda olarak. 1990 yılında Silivri’de kurulan yemek fabrikası ile sektöre giriş yaptık. Temeli beslenmeye dayalı çeşitli şekillerde hizmet vermekteyiz. Silivri’de bulunan mutfağımızdan taşıma yemek hizmeti, belirli sayıda veya talebe göre firmaların bünyelerinde mutfak oluşturmak sureti ile yerinde yemek üretim hizmeti, ayrıca restaurant işletmeciliği, tesis işletmeciliği.Eğitim Kurumlan ve Hastanelerin Gıda İşletmeleri hizmetlerini sunuyoruz. Ayso Gıda Profesyonel yönetim kadrosu ve 370 personeli ile toplam günde 20.000 (Yirmi Bin) kişiye hizmet vermektedir.

AYSO GIDA – SİLİVRİ FABRİKASI

 

Sınırtarın ortadan kalktığı değişen dünya koşullarında özellikle gıda sektöründe hizmet veren firmamızın geçmişteki ve gelecekteki misyonu ; sunulan üründe ve hizmetlerde sürekli daha iyiyi arayarak , kendini geliştirerek Müşteri Memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak olmuştur.

İletişim sektöründen, tekstile, ulaşım ve nakliye alanında hizmet veren firmalara, eğitim kurumlarından, hastanelere birbirinden farklı beklentileri ve istekleri olan kuruluşlar için hizmet vermekteyiz. İzlediğimiz yol , müşterilerimizin Gıda anlamında ihtiyaç duyulan tüm alanlarda hizmet vermektir.

Sağlık ve Hijyen konusundaki farklılığı işletmenin sahip olduğu belgeler ortaya koymaktadır. Bu anlamda ıso 9001, ISO 22000, Gıda Üretim Sertifikası, Gıda Sicil Sertifikası, TSE, ISO 18001, ISO 14001 gibi gıda sektöründe gerekli sistemlerin oluşmasını sağlayan tüm belgelere sahip bir kuruluşuz. Gıda güvenirliliğin sağlanması, kalitenin geliştirilmesi, toplum ve çevre sağlığının korunması, haksız rekabetin ortadan kalkması, hatalı üretimden kaynaklanan maliyetlerin düşürülmesi, ülkeler arasındaki farklı gıda güvenilirlik uygulamalarını ortadan kaldırmak amacı ile teknik, mevzuat , bilimsel boyuttaki çalışmaların yürütülmesi için 09/06/1998 tarih ve 23367 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ‘Gıdaların Üretimi ve Denetlenmesine dair yönetmelikler ile sağlığa zararsız, kabul edilebilir bir düzeyde risk taşıyan gıdaların üretimini sağlayan HACCP sistemi Ayso Gıda’da uygulanmaktadır.

Ayso Gıda ECA Avrupa Catering Birliği üyeliğine kabul edilen ilk firmadır. Belirli büyüklükte ve kriterdeki firmaların kabul edildiği , Tüm Avrupa’da geçerliliği tartışılmaz oluşumda bulunmak Ayso Gıda ‘nın ayrıcalığını açıkça ortaya koymaktadır.

AYSO CATERING //

1990 Yılında Silivri’de kurulan yemek üretim tesisi ile hizmet sektörüne giriş yapan AYSO GIDA, profesyonel kadrosu ve insan sağlığını temel alan
misyonu ile taşıma yemek hizmeti, yerinde yemek üretimi, eğitim kurumları ve hastanelerin gıda işletmeciliği, tesis işletmeciliği , restaurant işletmeciliği ve özel organizasyonlar konularında hizmet veren çok yönlü bir kuruluştur.